ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

O nás

Indonesian - Wood

Indonesian - Wood

Ak hľadáte originálne kúsky nábytku a dekorácií, ste na správnom mieste. V Indonesian Wood sa špecializujeme na predaj kvalitných teakových doplnkov interiéru aj exteriéru. Ručne vyrábaný nábytok a dekorácie z dreva teaku dovážame priamo z Indonézie.

“Každý kúsok je originál”

Stromy teaku dorastajú až do výšky 40 m. To umožňuje vyrobiť nábytok a dekorácie z jedného celistvého kusa teakového dreva. Rúčná výroba zabezpečuje nábytku jedinečný dizajn s nádychom exotickej Indonézie. Teakové doplnky majú nadčasový dizajn, vďaka čomu efektívne doplnia historické aj moderné typy prostredia.

Ak vás práca Indonesian Wood zaujala, môžete nás sledovať na sociálnych sieťach Instagram a Facebook. Vďaka ním s nami môžete byť v kontakte a zároveň budete mať prehľad o aktuálnom dianí a novinkách.

  • Prírodný produkt
  • Ručná výroba
  • Teakové drevo

„Nábytok a doplnky nielen do domácností”

Teakový nábytok je známy najmä jeho poprednými vlastnosťami. K tým patrí nielen vysoká kvalita, ale aj odolnosť voči vonkajším vplyvom ako napríklad vietor, slnko, dážď, mráz aj sneh. Drevo teaku si nevyžaduje žiadne špeciálne povrchové úpravy. Pôsobením vonkajších vplyvov v exteriéri časom získa striebristý nádych. Tento jav však kvalitu a vlastnosti dreva neovplyvňuje. Teakový nábytok je vďaka svojim vlastnostiam vhodný do interiéru aj do exteriéru.

“Doručenie produktov na sklade do 48 hodín”

Produkty, ktoré máme skladom dokážeme expedovať okamžite ale nakoľko väčšina produktov je ručne vyrábaná a sú to jedinečné originálne kúsky doba dodanie v závislosti od náročnosti výroby možne byť niekoľko mesiacov.

TOP