Indonesian Wood masívny nábytok dovážaný zo srdca  Indnézie

Skrášlite svoj interiér alebo exteriér

Ak hľadáte originálne kúsky nábytku a dekorácií, ste na správnom mieste. V Indonesian Wood sa špecializujeme na predaj kvalitných teakových doplnkov interiéru aj exteriéru. Ručne vyrábaný nábytok a dekorácie z dreva teaku dovážame priamo z Indonézie.

Každý kúsok je originál

Stromy teaku dorastajú až do výšky 40 m. To umožňuje vyrobiť nábytok a dekorácie z jedného celistvého kusa teakového dreva. Rúčná výroba zabezpečuje nábytku jedinečný dizajn s nádychom exotickej Indonézie. Teakové doplnky majú nadčasový dizajn, vďaka čomu efektívne doplnia historické aj moderné typy prostredia.

„Nábytok a doplnky nielen do domácností”

Teakový nábytok je známy najmä jeho poprednými vlastnosťami. K tým patrí nielen vysoká kvalita, ale aj odolnosť voči vonkajším vplyvom ako napríklad vietor, slnko, dážď, mráz aj sneh. Drevo teaku si nevyžaduje žiadne špeciálne povrchové úpravy. Pôsobením vonkajších vplyvov v exteriéri časom získa striebristý nádych. Tento jav však kvalitu a vlastnosti dreva neovplyvňuje. Teakový nábytok je vďaka svojim vlastnostiam vhodný do interiéru aj do exteriéru.